Zadaj pytanie ekspertom na forum Klub CAD.

1
595
Zapytał: Mateusz Wiśniewski 0 | 25.11.2020 12:08:48

Fusion 360

Dzień dobry,

Odnosząc się do ostatniego pytania, jednak wydaje mi sie, ze troche zle doprecyzowalem. Chcialbym sie dopytac jak wyglada mozliwosc edycji czesci stworzonych za pomoca wersji probnej po wygasnieciu licencji probnej? Czy realne jest zapisanie relacji matematycznych w jakims programie i odtworzenie modelu w fusion 360? Oraz jak wyglada mozliwosc edytowania w tym samym przypadku jednak w innym programie?

dziękuję

1 Odp. Michał Urban 0 | 25.11.2020 12:56:48

Dzień dobry,

Oczywiście, istnieje możliwość kontynuowania pracy na projektach rozpoczętych w wersji trial. Projekty są jednak utrzymywane na serwerze przez 30 dni od daty zakończenia ostatniej subskrybcji - celem zapisania ich na dłużej, należy wykonać lokalną kopię interesujących nas projektów.

Fusion 360 pozwala na zapisanie projektu w wielu różnych formatach a także dzięki technoligii AnyCAD na otworzenie różnorodnych plików modeli, nie tylko natywnych. W zależności od rozszerzenia eksportowanego pliku będzie lub nie będzie możliwości edytowania takiego projektu w innych programach - nie mamy żadnego wpływu na funkcjonalności zawarte w innych, konkurencyjnych programach.

Pozdrawiam,

Michał